




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло комп'ютерне, офісне дихаюча сітка (23236) Польща
Обертове, вентильоване офісне крісло. Функція НАХИЛ дозволяє розгойдувати і нахиляти крісло, що дозволить вам на мить розслабитися. П'ятизіркова база легко обертається. Профільоване сидіння та спинка забезпечують комфортну роботу протягом довгих годин, а оскільки вони вкриті сіткою, крісло забезпечує ідеальну вентиляцію та відведення тепла. Газовий амортизатор дає змогу плавно регулювати висоту сидіння – ви можете ідеально налаштувати її під свої потреби. Крісло також має фіксатор спинки. Установка проста, займає близько 10 хвилин і не потребує додаткових інструментів. Крісло відмінно управляється і має профіль, що забезпечує максимальний комфорт навіть при багатогодинному сидінні.

Особливості:
- РЕГУЛЮВАННЯ – крісло можна налаштувати під індивідуальні потреби, завдяки чому ми отримуємо неймовірний комфорт; є регулювання сидіння по висоті. Функція НАХИЛ дозволяє розгойдувати і нахиляти крісло, що дозволить вам на мить розслабитися.
- ВЕНТИЛЯЦІЯ – профільоване сидіння та спинка забезпечують комфортну роботу протягом довгих годин, а оскільки вони вкриті сіткою, крісло забезпечує ідеальну вентиляцію та відведення тепла.
- ШВИДКА І ПРОСТА ЗБІРКА - весь процес складання крісла швидкий, зрозумілий і приємний. Це не повинно зайняти понад 10 хвилин.
- ПРИВАБЛИВИЙ ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД – крісло має цікавий і привабливий зовнішній вигляд. Він виконаний в універсальному стилі, чорному кольорі. Ретельна обробка та естетична обробка з увагою до деталей, безперечно, надають йому цінності. Крісло має широке сидіння, яке забезпечить свободу та комфорт під час використання.
Характеристики:
- Колір: чорний
- Матеріал: сітка + наповнювач (сидіння), сітка (спинка)
- Каркас: хромована сталь + пластик
- Колеса: прогумовані, не дряпають підлогу
- Механізм: важіль (метелик)
- Висота до підлокітника: 78см
- Регулювання висоти сидіння: 46-57 см.
- Максимальне навантаження: до 130 кг
- Вага: 10 кг
- Вага в упаковці: 12 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MALATEC |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 10 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 121 см |
| Ширина крісла | 60 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 68 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Ширина спинки | 46 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, сталь |
| Основний оббивний матеріал | Сітка |
- Ціна: 2 840 ₴





