




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло комп'ютерне, офісне з екошкіри MALATEC (Black) Польща
Офісний стілець, що ідеально повторює силует людини, оббитий м'якою еко-шкірою. Контур забезпечує максимальний комфорт навіть при багатогодинному сидінні. Високий вбудований підголовник та відповідний профіль гарантують функціональність та підтримку голови, а широке сидіння дозволить працювати протягом багатьох годин. Підлокітники мають відповідну форму, що підвищує комфорт використання та навантаження на хребет. 5-важільна база-хрестовина з подвійними колесами легко обертається та забезпечує стабільний рух.Подбайте про правильне положення свого тіла!

Особливості:
- ПЛАСТИКОВІ КОЛЕСА – крісло має міцні пластикові колеса. П'ятизіркова основа з хромованої сталі з подвійними колесами забезпечує стабільний рух і надає елегантності крісла.
- КОМФОРТ – профільоване, широке сидіння та спинка ідеально адаптуються до фігури сидячого. Додатково крісло має подвійний шар губки, що значно підвищує комфорт використання. Високий вбудований підголовник та відповідний профіль гарантують функціональність та підтримку голови. Підлокітники м'які та зручні, що зменшує біль у ліктях та навантаження на хребет.
- РЕГУЛЮВАННЯ – крісло можна налаштувати під індивідуальні потреби, завдяки чому ми отримуємо неймовірний комфорт; є регулювання сидіння по висоті. Крім того, функція Нахил дозволяє розгойдувати і нахиляти крісло, що дозволить на мить розслабитися (можна зафіксувати в заданому положенні).
- ШВИДКА І ПРОСТА ЗБІРКА - весь процес складання крісла швидкий, легкий і приємний. Це не повинно зайняти понад 10 хвилин. Завдяки використанню екошкіри крісло легко чиститься, достатньо лише шматочка вологої ганчірки.
Характеристики:
- Колір матеріалу: чорний
- Матеріал: еко шкіра
- Основа: хромована сталь
- Колеса: пластик
- Механізм: важіль (метелик)
- Клас амортизатора: 136,1 кг
- Розміри (довжина/ширина/висота): 60/63/123 см
- Регулювання висоти стільця: 113-123 см
- Регулювання висоти сидіння: 73-83 см
- Максимальне навантаження: до 130 кг
- Вага крісла: 16 кг
- Вага із упаковкою: 17,8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MALATEC |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 16 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 123 см |
| Ширина крісла | 63 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 70 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Ширина спинки | 50 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | сталь |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
- Ціна: 4 449 ₴





