



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумочка для дівчинки Chanel, міні крос боді
Мініатюрного розміру сумочка для дівчинки. Довга ручка ланцюжок, одне відділення.
Розмір 12*12*5 см
Сумочка дитяча, для образу 👸🏼 (не для телефону)
Для подарункового варіанта можна запакувати в (мішечок) з логотипом зі страз, це додатковий товар, його ціна 180грн.
В наявності є різні кольори та інші моделі .
Щоденні відправлення.
Завжди на зв'язку.
Vodafone 38 099 258 90 98 - Viber, WhatsApp
Kyivstar 38 067 987 25 60
магазин
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chanel |
| Вага | 0.15 г |
| Висота | 12 см |
| Глибина | 5 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 12 см |
- Ціна: 974,72 ₴
