




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча, хутряна пухнаста плюшева сумка Шанель для маленької дівчинки, міні крос боді
Сумочка з довгим ланцюжком для носіння на/через плече, одне відділення, у середині шкіряна підкладка.
розмір 11*9*5см
Сумочка дитяча, для образу 👸🏼 (не для телефону)
Для подарункового варіанта можна запакувати в (мішечок) з логотипом зі страз, це додатковий товар, його ціна 180грн.
В наявності є різні кольори та інші моделі .
Щоденні відправлення.
Завжди на зв'язку.
Vodafone 38 099 258 90 98 - Viber, WhatsApp
Kyivstar 38 067 987 25 60
магазин
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 0.15 г |
| Висота | 9 см |
| Глибина | 5 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Плюш |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 11 см |
- Ціна: 644,63 ₴
