



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумочка для дівчинки Celine, міні крос боді
Маленька сумочка з ручкою, регульований ланцюжок. Одне відділення, замочок засувка. Дуже якісне виконання виробу!
Сумочка для образу, розмір сумочки не дозволяє вмістити в неї телефон!
Зверніть увагу -
на фото для цілісності образу можуть бути використані додаткові предмети та аксесуари - товари, які також можна придбати в нашому магазині.
Щоденне відправлення.
Завжди на зв'язку.
Vodafone +38 099 258 90 98 - Viber, WhatsApp
Kyivstar +38 067 987 25 60
магазин mio-bambino.com.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 180 г |
| Висота | 10 см |
| Глибина | 5 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 12 см |
- Ціна: 846,27 ₴
