


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча, підліткова сумочка, сумка міні крос боді Шанель
Ідеальне виконання виробу, одне центральне відділення, застібка два магніти, довгий плечовий ланцюжок.
Розмір 15*10*5 см
Сумка - аксесуар для образу 👸🏼 (не для телефону)
Для подарункового варіанта можна запакувати в (мішечок) з логотипом зі страз, це додатковий товар, його ціна 180грн.
В наявності є різні кольори та інші моделі .
Щоденні відправлення.
Завжди на зв'язку.
Vodafone 38 099 258 90 98 - Viber, WhatsApp
Kyivstar 38 067 987 25 60
магазин
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 0.2 г |
| Висота | 10 см |
| Глибина | 5 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 15 см |
- Ціна: 878,80 ₴
