




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка Celine, елегантна каркасна сумочка
Стильна, елегантна сумка невеликого розміру, Frame bag, щільний каркас, прямокутна форма із закругленими краями. Одне центральне відділення, одна ручка та плечовий ланцюжок.
розмір 20*12*6 см
Vodafone +38 099 258 90 98 - Viber, WhatsApp
Kyivstar +38 067 987 25 60
магазин
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип сумки | frame bag |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 2 173,24 ₴
