


Вібратор з поступальними рухами Push It!
Бренд: You2Toys / Orion (Німеччина)
🔥 Новий рівень задоволення — рух, як у справжньому сексі!
Push It! — реалістичний вібратор з унікальною функцією поступальних рухів вгору-вниз, які імітують природні фрикції. Натуральна форма, чітко виражена головка, рельєфні вени на стовбурі та анатомічна мошонка забезпечують максимально реалістичні та чуттєві відчуття.
🔹 5 режимів вібрації + 5 швидкостей руху
Могутній мотор забезпечує різноманітні режими вібрації й пульсації. Комбінуйте їх між собою — кожен раз відкривайте для себе нові грані насолоди.
🔹 Реалістичні фрикції
Особливість моделі — функція Push It: головка імітує природні поштовхи, даруючи відчуття справжнього проникнення. Цей режим здатен довести до божевільного оргазму!
🔹 М’який та безпечний матеріал
Приємне на дотик покриття забезпечує комфортне введення та ідеальне ковзання. Завдяки анатомічній формі ідеально повторює вигини жіночого тіла.
Рекомендації до використання:
Для максимально комфортного застосування використовуйте з лубрикантами на водній або силіконовій основі.
Гігієна та догляд:
Перед і після використання ретельно промийте іграшку теплою водою з м’яким антибактеріальним милом, уникаючи потрапляння вологи в електронну частину. Рекомендується використовувати спеціальні засоби для очищення інтимних іграшок без вмісту спирту.
Push It! — реалістичність, інтенсивність і рух у кожному дотику. Віддайтеся хвилі неймовірного задоволення!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | You 2 Toys |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип вібратора | Вагінальні |
| Матеріал | Кібершкіра |
| Довжина | 270 см |
| Діаметр | 40 см |
| Основні | |
| Тип інтимної іграшки | Вібратор |
| Стать | Жіночий |
| Тип фалоімітатора | Реалістичні |
| Тип мастурбатора | Вагіни |
| Рельєф мастурбатора | Реалістичний |
| Функція вібрації | Так |
| Режим роботи | Вібрація, Пульсація |
| Кількість швидкостей вібрації | 5 |
| Регулятор рівня вібрації | Плавний |
| Тип елементів живлення | AA |
| Кількість батарейок | 4 шт. |
| Призначення | Для жінок |
| Кількість швидкостей пульсації | 5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 40 |
| Висота | 270 см |
- Ціна: 3 050 ₴
