Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlay |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 183 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Килимок/мат |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 61 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
- Ціна: 1,12 ₴
