

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підліткова, дитяча сумка Louis Vuitton, міні крос боді для дівчинки, комплект 2 в 1
Міні крос боді для дівчинки.
Ідеальне виконання виробу, всередині одне відділення, довга регульована ручка для носіння на / через плече. У комплекті маленька сумочка на карабіні, знімна.
Щоденні відправлення.
Завжди на зв'язку.
Vodafone 38 099 258 90 98 - Viber, WhatsApp
Kyivstar 38 067 987 25 60
магазин
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 0.2 г |
| Висота | 8 см |
| Глибина | 5 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 10 см |
- Ціна: 793,80 ₴
