Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlay |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 78 см |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Регульована платформа |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
- Ціна: 1 320 ₴
