




Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Вібратор з шипами для жінок Вагінально - Анальний 2 в 1 з насадкою he Скидки на Вібратори вагінальні»
Цей лот продається на умовах абсолютної анонімності!!
В НАЛІЧІ. ДОСТАВКА 1 - 2 ДНЯ. ВІДПОВІДКА В ТІКІННЯ 24 ЧАСІВ!!! НАЛОЖЕННЫЙ ПЛАТЕЖ!
ДОСТАВКА ТОВАРА ПО ВСЕ ТЕРРИТОРІЇ УКРАЇНИ!
!!!АБСОЛЮТНО АНОНИМНО!!!
ВОСХИТОВА СЕКС-ІГРУШКА ДЛЯ ЖІНСЬКОГО НАСЛАДНЕННЯ!
ВІБРАТОР З ПОШИПИ - ВАГІНАЛЬНИЙ, АНАЛЬНИЙ. 2 в 1 в
Є 2 види
- щипками
- гладкий
Колір; РОЗОВИЙ,ФІОЛЕТОВИЙ, СИНІЙ, КРАСНИЙ.
Нежний гелевий вібратор з багато швидкісною вібрацією. Ідеально підійде і для вагінальні і для анальної стимуляції, численні м'які шипики додадуть величезне задоволення.
Від голівки і до основи цей вібромасар вкритий маленькими м’якими шипами. З їх допомогою ви зможете досягти сексуальної розрядки в рекордно короткий час! Могутня вібрація і водонепроникна поверхня масажера дозволять вам грати з ним навіть у ванній кімнаті. Там ви зможете отримати величезне задоволення без особливих зусиль.
1) Вібратор можна використовувати окремо. По суті, це дві іграшки в одному наборі.
2) Пригнічення викликає в нас почуття, а також приносить невимовну радість і новизну.
3) Насадка дуже м’яка і ніжна
| Довжина загальна | 16 см |
| Довжина робочої області | 14 см |
| Товщина | 3 см без насадки, 4,5-5 см з насадкою |
| Батарейки | 2 шт АААА |
| Водонепроникність | да |
| Призначення | вагінальна, анальна стимуляція |
| Степінь гнучкості | Тривожний |
| Степінь пружності | м’який, пружний за рахунок насадки |
| Матеріал | Вібратор з пластику, насадка з м'якого силікону |
| Фактура поверхні матеріалу | вібратор має шовкову фактуру, насадка з гладкого, добре ковзаючого матеріалу |
| Функції | вібрація з плавною регуляцією швидкості |
| Спеціальні |
1) Вібратор можна використовувати окремо. По суті, це дві іграшки в одному наборі. 2) Насадка посилює відчуття, дає незвичне задоволення і новизну 3) Насадка дуже м’яка і ніжна ВІБРАТОР З ПОШИРЕНІ ВАГІНАЛЬНО - АНАЛЬНИЙ 2 в 1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fun Factory |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Живлення | Батарейки |
| Колір | Фіолетовий |
| Тип управління | Вбудоване |
| Тип вібратора | Анальні |
| Для кого | Для жінок |
| Довжина | 14 см |
| Діаметр | 5 см |
| Кількість режимів вібрації | 12 |
| Основні | |
| Стать | Унісекс |
| Тип мастурбатора | Анус і вагіна |
| Рельєф мастурбатора | Точковий |
| Тип інтимної іграшки | Вібратор |
| Тип фалоімітатора | Ребристі |
| Вид секс-ляльки | Жінка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип мастурбатора | Анус і вагіна |
| Рельєф маструбатора | Точковий |
- Ціна: 190 ₴

