
Качучий блок харчування Toshiba 19V 1.58A 30W 5.5х2.5mm
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСКИ:
Вихідна напруга: 19 V
Ток: 1.58 A
Потребується потужність: 30 W
Роз'єм: 5.5х2.5 mm
Гніздо живлення від мережі ❑ Стандартне 3pin (клевер, чебурашка) або 2pin
Якщо ви не можете визначитися з тим, який саме блок живлення вам потрібен, Зателефонуйте нам або написати нам листа і ми з радістю Вам допоможемо.
Доставка 1 - > 2 дні. Надсилання Протягом 24 годин!
Наші блоки живлення не поступаються якості блоків представлених в інших провідних інтернет-магазинах, а політика прямих поставок дозволяє нам запропонувати покупцеві даний товар у більш доступному цінному діапазоні. Купуючи товар у нас, ви завжди можете розраховувати на швидке, своєчасне обслуговування, оскільки доставка і відправка посилок по Україні здійснюється переважно в день замовлення.
СУЧАСНІ МОДЕЛІ:
Toshiba NB200 Notebook series:
Toshiba NB200-002
Toshiba NB200-006
Toshiba NB200-00P
Toshiba NB200-10G
Toshiba NB200-10L
Toshiba NB200-10Z
Toshiba NB200-110
Toshiba NB200-113
Toshiba NB200-11H
Toshiba NB200-11L
Toshiba NB200-11M
Toshiba NB200-11N
Toshiba NB200-123
Toshiba NB200-125
Toshiba NB200-126
Toshiba Mini Notebook NB205 series:
Toshiba Mini NB205-N210
Toshiba Mini NB205-N211
Toshiba Mini NB205-N310/BN
Toshiba Mini NB205-N311/W
Toshiba Mini NB205-N312/BL
Toshiba Mini NB205-N313/P
Купити пристрій заряду мережі адаптер для ноутбука Toshiba 19V 1.58A 30W 5.5*2.5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Індикатор роботи | Так |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Сумісність з брендом | Toshiba |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
- Ціна: 224,12 ₴
