Товару не було в наявності, як наслідок вже 5 днів пройшло, а гроші не повернули. Навіщо тримати об'яву в статусі "в наявності" коли доставка товару неможлива? Як наслідок для мене - заморожені кошти, витрачений час та легке нерозуміння бізнес-моделі данного продавця.
Відгуки про компанію Інтернет-магазин Allegoriya
Дякую швидко доставили все відповідає опису.
Товару не було в наявності, як наслідок вже 5 днів пройшло, а гроші не повернули. Навіщо тримати об'яву в статусі "в наявності" коли доставка товару неможлива?
Як наслідок для мене - заморожені кошти, витрачений час та легке нерозуміння бізнес-моделі данного продавця.