Замовляла товар не в першит раз, але сьогодні отримала вскритий товар((( Не то що коробка була вскрита,а був вскрит кульок в якому знаходився товар. Після такого його можна викинути бо не зрозуміло для чого це було зроблено!!!
Коментар продавця
тому що Ви купуєте товар який не підлягає поверненню та обміну! його потрібно перевірити перед відправкою що б точно був працював
Відгуки про компанію Інтернет-магазин Allegoriya
За таку ціну - і два в одному))) рекомендую)))
Дякую. Дуже швидко. І відповідає опису.
Замовляла товар не в першит раз, але сьогодні отримала вскритий товар(((
Не то що коробка була вскрита,а був вскрит кульок в якому знаходився товар.
Після такого його можна викинути бо не зрозуміло для чого це було зроблено!!!
тому що Ви купуєте товар який не підлягає поверненню та обміну! його потрібно перевірити перед відправкою що б точно був працював